Комаровський розповів, як не заразитися коронавірусом через гроші

Автор: Лобанова Єлизавета

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, розповів, як не заразитися коронавірусом тим, хто працює з грошима. Зокрема, йдеться про працівників офісів, банків, пошти, магазинів, аптек, тощо.

Комаровський розповів, як не заразитися коронавірусом через гроші  - today.ua

По-перше, Комаровський радить збільшити відстань між собою і покупцем (клієнтом). Наприклад, перед віконечком видачі можна поставити якийсь додатковий стіл, щоб відстань між продавцем і покупцем була мінімум два метри.

Гроші і картки можуть бути джерелом інфекції, тому потрібно мати під рукою дезінфікуючі серветки і санітайзери для миття рук, а також по можливості частіше змінювати один одного, щоб зайвий раз була можливість помити руки. Якщо ви весь день на роботі в рукавичках, але при цьому рукою в рукавичці поправляєте зачіску та торкаєтеся до обличчя, то це ніяк не захистить вас від коронавіруса, тому що на ній, як і на голій руці, залишатимуться частинки вірусу.

Багато хто забуває, що рукавички потрібно правильно знімати, щоб не забруднити руки, і грамотно утилізувати.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

https://youtu.be/__ykBiTNMLM

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Краще за все, взагалі не контактувати з грошима і просити клієнтів оплачувати послуги через мобільні телефони. Тоді і ви будете почувати себе спокійніше, і клієнти будуть в безпеці.

Раніше Євген Комаровський попередив, що якщо карантин незабаром не завершиться, то світ може зіткнутися зі спалахом ще двох не менш небезпечних інфекційних захворювань, проти яких в даний час не робиться вакцина через карантин.