Кличко різко висловився про президентські плани Зеленського

3229
Кличко різко висловився про президентські плани Зеленського - today.ua

Мер Києва Віталій Кличко не підтримує кандидата в президенти Володимира Зеленського, так як той, на його думку, не має політичного досвіду управління країною. Про це Кличко заявив під час Мюнхенської конференції з безпеки.

Він зазначив, що йому незрозуміло, коли кандидат у президенти пише свою політичну програму методом всенародної участі, і порівняв Зеленського з пасажиром літака, який опинився на місці пілотів.

“Досить креативно сказати “давайте писати програму разом з народом”. Але це мені нагадує пасажира, який потрапив у кабіну пілота і просить у пасажирів поради, як злітати. Я не хотів би опинитися в такому літаку”, – сказав мер Києва.

Він вважає дуже небезпечним, що українці масово готові голосувати за такого кандидата.

Раніше Святослав Вакарчук заявив, що необхідно провести дебати між усіма кандидатами в президенти, щоб дізнатися більше про них як про політиків.

У свою чергу, Володимир Зеленський висловив думку, що влада намагається системно тиснути на нього. Зокрема мова йде про заборону фільму “Слуга народу–3”, який поки що визнали передвиборною агітацією і зобов’язали Зеленського заплатити за показ фільму з виборчого фонду.

Today.ua повідомляв, що кандидату у президенти України Володимиру Зеленському заборонили виступати з концертом у Вінниці.

загрузка...