Зеленському заборонили виступати у Вінниці: опубліковано відео

2962
Зеленському заборонили виступати у Вінниці: опубліковано відео - today.ua
Фото: journalist.today

Кандидату в президенти України Володимиру Зеленському та “Студії Квартал 95” заборонили виступати з концертом у Вінниці в приміщенні, яке підпорядковується Міністерству оборони України.

Відзначається, що “Квартал 95” та Володимир Зеленський не зможуть провести концерт у Вінниці. Концерт був запланований в Будинку офіцерів.

Минулого тижня близько 300 учасників бойових дій на Донбасі провели акцію проти концерту Володимира Зеленського у Львові і намагалися його зірвати. Однак поліція припинила зіткнення.

Нагадаємо, “Студія Квартал 95” була заснована в 2003 році на базі команди КВН “95-й квартал”, засновником компанії є Володимир Зеленський.

Чергові президентські вибори відбудуться в Україні 31 березня. Лідером президентського рейтингу, згідно з даними соцопитувань, протягом останніх місяців була глава партії “Батьківщина”, кандидат в президенти Юлія Тимошенко, проте Володимир Зеленський обійшов її в президентських перегонах.

Стало відомо, що Комітет виборців України (КВУ) закликає кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити показ фільму “Слуга народу-3” із виборчого фонду як передвиборчу агітацію.

загрузка...