Клімкін підтримав ідею Зеленського про громадянство для закордонних українців

Міністр закордонних справ Павло Клімкін, який у п’ятницю, 17 травня, написав заяву про відставку, у Фейсбуці привітав новобраного президента Володимира Зеленського зі вступом на посаду.

Клімкін підтримав ідею Зеленського про громадянство для закордонних українців - today.ua

Посадовець відзначив, що у своїй інавгураційній промові Володимир Зеленський згадав про питання подвійного громадянства для закордонних українців, які готові допомагати змінювати країну.

"Вважав і вважатиму цей крок необхідним і адекватним", - підкреслив очільник МЗС, який наголосив, що російське громадянства для українців можна розглядати виключно після деокупації Криму і Донбасу.

Клімкін підтримав ідею Зеленського про громадянство для закордонних українців

Зазначимо, у своїй промові Володимир Зеленський звернувся до всіх українців, які зараз проживають за межами країни.

"Ви нам дуже потрібні. Усім, хто готовий будувати нову, сильну та успішну Україну, я з радістю надам українське громадянство. Ви повинні їхати в Україну не в гості, а додому", наголошував новобраний президент, який закликав їх привезти знання, досвід і ментальні цінності.

Раніше вже колишній президент Петро Порошенко піддав нищівній критиці ймовірність надавати українське громадянство росіянам. Порошенко підкреслив, що він та його команда не дозволять нікому втягнути Україну ані у новий “Радянський Союз”, ані у Російську імперію, оскільки твердо знає, яку ціну заплатила українська нація за подібні спроби.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вважає, що рано чи пізно в українців та росіян буде “єдине громадянство”.