Порошенко розкритикував плани Зеленського надавати росіянам українське громадянство

2164
Порошенко розкритикував плани Зеленського надавати росіянам українське громадянство - today.ua
Фото: president.gov.ua

У понеділок, 29 квітня, президент Петро Порошенко під час зустрічі із представниками культурного, громадського та бізнес середовища Львівської області піддав нищівній критиці ймовірність надавати українське громадянство росіянам, про що заявляв переможець другого туру виборів глави держави Володимир Зеленський. Про це повідомляє прес-служба АП.

Порошенко підкреслив, що він та його команда не дозволять нікому втягнути Україну ані у новий “Радянський Союз”, ані у Російську імперію, оскільки твердо знає, яку ціну заплатила українська нація за подібні спроби.

Президент особливо підкреслив, що не можна сприймати, що росіянам надаватимуть українське громадянство.

“Бо вони його приймуть всі 140 мільйонів, бо в нас краще”, – наголосив президент, додавши, що українське громадянство – це висока честь.

Окрім того, чинний президент застеріг Володимира Зеленського від зустрічі із очільником Кремля Володимиром Путіним без узгодження з міжнародними партнерами України.

“Якщо ти поїдеш на зустріч з Путіним, до тебе ніхто більше з тієї коаліції світової, яку ми дбайливо створювали п’ять років, не приїде. Ти її зруйнуєш і залишиш Україну сам на сам з агресором”, – зазначив Порошенко.

Він переконаний, що руйнування міжнародної коаліції, яка підтримує України, спричинить те, що у новообраному президенту залишиться лише “стати на коліна”, визнавши капітуляцію перед ворогом.

Порошенко заявив, що готовий допомагати Володимиру Зеленському порадами та підтримувати рішення, які будуть приносити користь Україні.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вважає, що рано чи пізно в українців та росіян буде “єдине громадянство”.

загрузка...