Київстар змінює старі смартфони на нові

401
Київстар змінює старі смартфони на нові - today.ua

Один з найбільших операторів мобільного зв’язку Київстар запустив на території України програму обміну старих смартфонів на нові зі знижкою. Про це повідомили в прес-службі компанії Kyivstar.

Щоб стати учасником trade-in, потрібно відвідати один з фірмових магазинів Київстар і пред’явити співробітникові магазину, який оцінить вартість девайса.

Купуючи 4G-смартфон клієнт отримає знижку в розмірі оціночної вартості старого девайса. Також клієнти “Київстар” можуть оформити покупку девайса з розстрочкою платежу, щоб сплатити різницю у вартості нового смартфону.

– Київстар пропонує своїм клієнтам найшвидший в середньому по Україні мобільний інтернет, – каже Ольга Смисленова, директор з роздрібного продажу Київстар. – І щоб вони з легкістю могли перейти на смартфони з підтримкою 4G, ми першими серед телеком-рітейлерів запустили програму обміну у своїх магазинах. Наприклад, обмінявши старий Samsung Galaxy J5 на новий Galaxy A7, можна заощадити до 35% вартості покупки. Зараз програма обміну діє в більш ніж 420 фірмових магазинах Kyivstar.

З повним переліком магазинів і детальними умовами програми можна ознайомитися тут.

Раніше мобільний оператор запустив послугу «Ідеальний роумінг», в рамках якої мобільний інтернет Kyivstar, дзвінки і SMS-повідомлення в роумінгу стали дешевше.

Нагадаємо, Київстар оскаржив рішення суду по скарзі про нав’язування послуг абонентам.

загрузка...