Київстар обманює своїх клієнтів

2126
Київстар обманює своїх клієнтів - today.ua

Київстар потрапив у новий скандал. Як тільки Today.ua написав, що Kyivstar, один з найбільших мобільних операторів України, для абонентів з тарифним планом «Безлім Відео» включив безлімітний доступ до сервісу YouTube Music. Так відразу клієнти оператора стали скаржитися, що їх обманюють.

Один з клієнтів описав історію шахрайства. За його словами, мобільний оператор Київстар тарифікує інтернет-трафік додатків, з яких трафік не тарифікується. Клієнт Kyivstar користується тарифним планом “Безлім Відео”, за його умовами надається 9000 Мб, безлім для дзвінків у мережі оператора та 150 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів та за кордон. Але за сім днів до закінчення акції приходить sms про те, що закінчуються мегабайти. Оператор гарячої лінії повідомив, що вони знають про проблему (але абонентам це знати, мабуть, не обов’язково).

За підрахунками користувача Kyivstar, через додаток Мій Київстар, весь трафік з 25 березня (день підключення пакета послуг) тарифікувався неправильно. Як результат, клієнт залишився без інтернету.

Співробітники технічної підтримки Київстар запропонували своєму клієнтові перейти на більш дорогий тарифний план за 225 гривень замість 150 грн. Але клієнт вважає, що це вже шахрайство.

За словами українця, оператор не визнав свою помилку, а навіть примудрився послатися на інформування про проблему тримісячної давності.

Нагадаємо, раніше оператор Київстар пояснив, чому зникають гроші з мобільних телефонів його абонентів.

У той же час, Київстар втрачає своїх абонентів, база користувачів вже знизилася на 0,5%.

загрузка...