Київстар включив безлімітний доступ до сервісу YouTube Music

489
Київстар включив безлімітний доступ до сервісу YouTube Music - today.ua

Київстар, один з найбільших мобільних операторів України, для абонентів з тарифним планом “Безлім Відео” включив безлімітний доступ до сервісу YouTube Music. Про це повідомили в прес-службі оператора.

Оператор Київстар також повідомив, що в тарифі “Безлім Відео” без тарифікації абоненти можуть дивитися відео в YouTube, Twitch, Kyivstar GO TV, Megogo, слухати музику, користуватися Instagram та іншими популярними соціальними мережами. Також в тарифі – 9000 Мб, безлім для дзвінків у мережі Kyivstar та 150 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів та за кордон.

“Ми робимо YouTube Music безлімітним для наших абонентів, щоб вони без обмежень слухали музику, дивилися кліпи і отримували приємні враження. А не вважали мегабайти в тарифі”, – коментує директор з маркетингу Павло Даниман.

У компанії Київстар зазначили, що завдяки швидкісному 4G абоненти Kyivstar можуть слухати музику і дивитися кліпи під час руху у високій якості. Зараз 4G мережа оператора доступна в 4587 населених пунктах, де проживає 58% населення України.

Раніше Київстар запустив новий компонент сервісу «Віртуальна мобільна АТС», який дозволяє інтегрувати мобільні і фіксовані телефони в складні бізнес-процеси компаній. Наприклад, за 15 хвилин можна розгорнути контакт-центр зі складним розподілом вхідних і вихідних дзвінків, без застосування профільних фахівців і не встановлюючи дороге спеціальне обладнання.

Нагадаємо, з 1 травня 2019 року Київстар запускає послугу перенесення мобільного номера Mobile Number Portability (MNP).

загрузка...