”Київстар” пояснив, чому зникають гроші з мобільного

3924
"Київстар" пояснив, чому зникають гроші з мобільного - today.ua
Loading...

Як мінімум раз в житті кожен з нас задавався питанням про те, куди раптово зникають гроші з його мобільного телефону. І якщо абоненти “Київстару” у всіх бідах звинувачують оператора мобільного зв’язку, то ті, в свою чергу, нарікають на неуважність самих користувачів. Так, в “Фейсбуці” з’явився гнівний відгук користувача мобільного оператора “Київстар”.

За словами абонента “Київстару” Марини Грейс, вона вже четвертий раз намагається заплатити за пакет послуг, але замість зняття необхідної суми в розмірі 155 гривень, оператор знімає щодня по 20 гривень.

Представники “Київстар” спробували пояснити клієнтці, що в той момент, коли вона спить, її телефон продовжує активно користуватися інтернетом, тому і знімаються такі суми грошей.

Правда, є один нюанс, жінка перед тим, як заплатити за пакет послуг мобільного зв’язку “Київстар”, відключила інтернет, тому поки не зрозуміло, куди ж зникли гроші.

Звичайно, Марина обурена таким станом справ і вважає, що в “Київстарі” придумали досить хитру схему, як ще нажитися на своїх абонентах, адже так зручно все списати на мобільний інтернет.

Але є і приємна новина, “Київстар”, який на сьогоднішній день є одним з найбільших українських операторів мобільного зв’язку, запустив мережу четвертого покоління (4G/LTE). Завдяки зв’язку 4G абоненти “Київстару” зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету.

– З технологією LTE середня швидкість передачі даних вище в 16 разів, а затримка в передачі інформації (ping) – менше в 2,5 рази в порівнянні з сучасними мережами 3G, – повідомили в прес-службі “Київстару”. – Для абонентів це можливість швидко обмінюватися “важким” контентом, дивитися онлайн ТВ високої роздільної здатності, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки всюди, де є покриття мережі.

Раніше “Київстар” роз’яснив, куди звертатися, якщо персонал не дав належної допомоги.

Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...
Як збільшити кредитний ліміт у ПриватБанк: розкрили хитрощі
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта Приват24 на сайті Мінфіну про те, що банк не хоче підвищувати кредитний ліміт. Фінансова установа звернула увагу українців на те,...
Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...