“Інфантильні довбо**би“: Бужанський потрапив до чергового скандалу та обізвав батьків школярів

Народний депутат від партії "Слуга народу" Максим Бужанський назвав батьків учнів однієї зі шкіл в Дніпрі "інфантильними довбо**бами" за те, що вони не можуть здати гроші на люки. Свої емоції з цього приводу Бужанський висловив на сторінці в Facebook.

“Інфантильні довбо**би“: Бужанський потрапив до чергового скандалу та обізвав батьків школярів - today.ua

Так, Бужанський вибухнув гнівною тирадою, де пояснив, що його як депутата 25-го округу найбільше турбують навчальні заклади та лікарні. Нардеп скипів через те, що на території школи, де отримує знання тисяча учнів, 20 відкритих люків, на кришки для яких батьки не поспішають збирати гроші. Бужанський запропонував директору не чекати допомоги зі сторони, а зібрати фінанси з батьків учнів.

"Вони довбо**би. Інфантильні, причому", - резюмував Бужанський.

“Інфантильні довбо**би“: Бужанський потрапив до чергового скандалу та обізвав батьків школярів

Пізніше "слуга народу" знову видав тираду в своєму Facebook, спробувавши виправдатися за своє різке висловлювання, назвавши образи "емоційною реакцією".

Нагадаємо, раніше Максим Бужанський назвав журналістку видання “Новий час” “тупою вівцею”. Так він відреагував на інтерв’ю, яке взяла журналіст Ольга Духнич у лідера партії “Слуга народу” Дмитра Разумкова. У ньому журналістка назвала Бужанського “ностальгуючим за СРСР і часами Віктора Януковича”.