Гладковського на посаді заступника голови СНБО замінить кандидат, що відмовився від участі у виборах на користь Порошенка

176
Гладковського на посаді заступника голови СНБО замінить кандидат, що відмовився від участі у виборах на користь Порошенка - today.ua

Новим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) стане полковник Сергій Кривонос, який раніше відмовився від участі у виборах президента України в березні 2019 року на користь Петра Порошенко. Про це, посилаючись на джерело, близьке до Адміністрації президента, повідомляють українські ЗМІ.

Співрозмовник журналістів розповів, що Кривонос не тільки замінить звільненого за корупційний скандал Олега Гладковського, а ще й очолить міжвідомчу комісію з політики військово-технічного співробітництва (ВТС) та експортного контролю.

Як відомо, кандидат від партії “Воїни АТО”, заступник командувача Сил Спеціальних Операцій (ССО) ЗСУ, полковник Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру на майбутніх виборах на користь діючого президента України Петра Порошенка.

“Вважаю, що сьогодні в тих умовах, в яких перебуває держава, не доцільним зміну Верховного Головнокомандувача Збройних сил України”, – написав полковник Кривонос на своїй сторінці в соцмережі.

Нагадаємо, 4 березня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. Це сталося після того, як ім’я сина Олега Гладковського спливло під час журналістського розслідування за корупційними схемами в оборонній сфері.

загрузка...