Фанатка Олега Винника заплатила штраф за спробу зриву концерту

255
Фанатка Олега Винника заплатила штраф за спробу зриву концерту - today.ua

Український виконавець Олег Винник є улюбленцем мільйонів жінок, які ходять до нього на концерти, слухають пісні і пишуть захоплені коментарі під кожною публікацією артиста в соціальних мережах. Але бувають випадки, коли шанувальниці йдуть на необдумані вчинки, наприклад, в неадекватному стані хочуть наблизитися до свого кумира та зірвати його виступ.

Один із таких випадків стався під час новорічного концерту Винника в Одесі на Думській площі. Розпалена алкоголем жінка намагалася прорватися до свого кумира, лізла на сцену і матюкалася. Але доторкнутися до зіркового тіла шанувальниці так і не вдалося. Охоронці вчасно затримали бунтарку і доставили її в Приморський райвідділ, де було зафіксовано правопорушення. Суд у цій справі відбувся 12 березня. Імпульсивною прихильницею артиста виявилася звичайна жінка, скромна трудівниця, самотня мати трьох дітей.

У суді вона підтвердила, що дійсно лізла на сцену до артиста, проте всіх обставин ситуації не пам’ятає, бо була у нетверезому стані. Свою вину вона визнала, за любов до кумира їй доведеться заплатити символічний штраф за порушення порядку в розмірі 51 грн, плюс судовий збір — ще 384 гривні.

Нагадуємо, Олег Винник переніс свій сольний концерт на “Арені Львів”, який був запланований на 1 червня 2019 року, так як в цей день на цьому ж стадіоні заплановані поєдинки національної збірної України з футболу з командами Сербії та Люксембургу.

Раніше Олег Винник поділився жарким відео з концерту в Одесі, де він разом із глядачами із залу виконує пісню “Ах, Одеса, перлина біля моря”.

загрузка...