Олег Винник переніс концерт у Львові: названо причину

1636
Олег Винник переніс концерт у Львові: названо причину - today.ua

Улюблений виконавець більшості українських жінок Олег Винник змушений перенести свій сольний концерт на «Арені Львів», який був запланований на 1 червня 2019 року. Виявляється, про це популярного співака Олега Винника попросили представники Федерації футболу України (ФФУ), пояснивши в офіційному листі, що 7 і 10 червня на цьому ж стадіоні заплановані поєдинки національної збірної України з футболу з командами Сербії та Люксембургу. У ФФУ зазначили, що ці матчі є частиною кваліфікаційного відбору до фінальної частини чемпіонату Європи, яка відбудеться в 2020 році.

– Матчі головної футбольної команди України зі збірними Сербії та Люксембургу є дуже важливими для нас, – підкреслив головний тренер національної збірної України з футболу Андрій Шевченко. – Нам важливо провести їх саме у Львові, який традиційно є фаворитом для збірної, і який завжди особливо емоційно підтримує команду і надихає футболістів на позитивний результат.

У прес-службі Олега Винника повідомили, що співак пішов назустріч ФФУ і погодився перенести концерт на іншу дату.

– Інформація про календар міжнародних матчів стала відома тільки зараз, але ми прийняли рішення піти назустріч ФФУ і перенести дату концерту, – прокоментував продюсер Олега Винника Олександр Горбенко. – Ми розуміємо значення даних заходів для нашої країни і сподіваємося на розуміння наших глядачів. Сольний концерт Олега Винника на стадіоні “Арена Львів” у рамках туру “Роксолана” відбудеться 24 серпня. Будемо раді провести День Незалежності України у Львові в компанії наших слухачів. Квитки, придбані на 1.06.2019, дійсні і не вимагають обміну. Володарі квитків, які не зможуть відвідати захід в серпні, мають право їх повернути.

Раніше Олег Винник розповів про свій перший поцілунок.

загрузка...