Епіфаній звернувся до українців напередодні другого туру виборів

Епіфаній звернувся до українців напередодні другого туру виборів - today.ua
Loading...

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній звернувся до вірян з проханням керуватися здоровим глуздом під час другого туру виборів президента. Про це йдеться в його публікації на офіційній сторінці ПЦУ у Facebook.

“Зробіть свій вибір чесно і за совістю, керуючись здоровим глуздом та власними світоглядними переконаннями”, — звертається до українців митрополит.

Також Епіфаній закликає вірян добре зважити передвиборчі програми та досягнення кандидатів з огляду на повноваження президента як Глави держави, Верховного головнокомандувача і гаранта Конституції. Він закликав виборців не продавати свій голос “ані за гроші чи інші матеріальні цінності, ані за солодкі обіцянки”.

“Тож просимо у Господа натхнення для українського народу зробити вірний і відповідальний вибір. Щоби Бог силою Своєю відігнав дух неправди і омани, втихомирив пристрасті, зруйнував всі злі задуми, проти країни нашої супротивниками спрямовані, подав кожному з нас духа мудрості та в любові до України всіх нас утвердив”, — заявив Епіфаній.

Наприкінці березня, напередодні першого туру президентських виборів, Епіфаній розпорядився читати спеціальну молитву “за Україну в час виборів” в храмах ПЦУ про справедливі вибори глави української держави.

Раніше предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній назвав Російську православну церкву останнім форпостом президента РФ Володимира Путіна в Україні.

“Ледве дихає та ходить”: Алла Пугачова отримала нову порцію критики, краще б назавжди забула про сцену
Алла Пугачова, яка нещодавно виступила в Мінську на концерті, присвяченому 70-річному ювілею, стала об’єктом критики. І хто б міг подумати, що Сергій Сосєдов, який раніше...
До Росії – ні ногою: зірка серіалу “Свати” Анна Кошмал розкрила причину такого рішення
Анна Кошмал, що зіграла героїню Женю у серіалі "Свати",  відмовляється від поїздок в Росію. За словами української актриси, зараз не вдалий час для цього. Дівчина,...
Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти
Більшість людей давно звикли до думки і змирились з тим, що схуднення і солодощі – речі несумісні. Втім, за словами дієтологів, якщо споживати “правильні” солодощі...
Перехитрила отруйну змію: Тіна Кароль розповіла, як зуміла вижити під час зйомок в США
Тіна Кароль дивом залишилася жива. Те, що з нею сталося в США може вжахнути кого завгодно. На зйомках в каньйоні Антилопа на зірку напали скорпіони...