Епіфаній звернувся до українців напередодні другого туру виборів

4613
Епіфаній звернувся до українців напередодні другого туру виборів - today.ua

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній звернувся до вірян з проханням керуватися здоровим глуздом під час другого туру виборів президента. Про це йдеться в його публікації на офіційній сторінці ПЦУ у Facebook.

“Зробіть свій вибір чесно і за совістю, керуючись здоровим глуздом та власними світоглядними переконаннями”, — звертається до українців митрополит.

Також Епіфаній закликає вірян добре зважити передвиборчі програми та досягнення кандидатів з огляду на повноваження президента як Глави держави, Верховного головнокомандувача і гаранта Конституції. Він закликав виборців не продавати свій голос “ані за гроші чи інші матеріальні цінності, ані за солодкі обіцянки”.

“Тож просимо у Господа натхнення для українського народу зробити вірний і відповідальний вибір. Щоби Бог силою Своєю відігнав дух неправди і омани, втихомирив пристрасті, зруйнував всі злі задуми, проти країни нашої супротивниками спрямовані, подав кожному з нас духа мудрості та в любові до України всіх нас утвердив”, — заявив Епіфаній.

Наприкінці березня, напередодні першого туру президентських виборів, Епіфаній розпорядився читати спеціальну молитву “за Україну в час виборів” в храмах ПЦУ про справедливі вибори глави української держави.

Раніше предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній назвав Російську православну церкву останнім форпостом президента РФ Володимира Путіна в Україні.

загрузка...