Епіфаній вперше висловився про Путіна

3862
Епіфаній вперше висловився про Путіна - today.ua
Фото: radiosvoboda.org

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній назвав Російську православну церкву (РПЦ) останнім форпостом президента РФ Володимира Путіна в Україні.

Глава ПЦУ зазначив, що спочатку українці чекали, що Константинополь надасть автокефалію, а тепер чекають визнання іншими православними церквами.

“Тобто РПЦ має великий вплив. І ми віримо в те, що, коли всі православні українці в єдину помісну православну церкву, завершиться війна на Донбасі і Крим буде повернутий Україні. Тому що Путін втратить тут, в Україні, ту підтримку, яку він мав до цих пір…” – сказав Епіфаній.

Глава ПЦУ додав, що “ми поступово будемо затверджуватися вже як єдина церква, визнана, канонічна в Україні. І поступово Росія втрачатиме це вплив саме через душі православних українців тут”.

Нагадаємо, в неділю, 3 лютого, у Святій Софії Київській відбудеться інтронізація глави Православної церкви України (ПЦУ) митрополита Епіфанія. Після цього планується провести перше засідання Священного Синоду, на якому вже остаточно будуть узгоджені, затверджені та призначені відповідні посади або синодальні управління, які будуть діяти в подальшому для розвитку єдиної помісної православної церкви.

Раніше глава ПЦУ наголошував, що Православна церква України та Українська греко-католицька церква мають розвивати співпрацю.

загрузка...