Епіфаній розповів, коли завершать юридичне оформлення ПЦУ: опубліковано відео

391
Епіфаній розповів, коли завершать юридичне оформлення ПЦУ: опубліковано відео - today.ua
Фото; ru.krymr.com

У вівторок, 29 січня, предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній перед початком форуму “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом” заявив, що найближчим часом “відбудеться інтронізація, і після інтронізації, коли предстоятель вступить у свої повні права, будуть створені відповідні органи, буде проведено перше засідання Священного синоду, на якому ми сформуємо весь керівний склад церкви, який в майбутньому буде працювати для розвитку єдиної помісної Української православної церкви”.

Епіфаній додав, що зовсім скоро “буде зареєстрований вже керівний орган – Київська митрополія і, відповідно, інші єпархії будуть вносити зміни до статуту, і ті парафії, які переходять з Російської православної церкви до єдиної помісної Православної церкви, юридично будуть приєднуватися до нової структури”.

Митрополит також підкреслив, що перехід парафій колишньої УПЦ МП до ПЦУ триває.

Нагадаємо, церемонія інтронізації предстоятеля Православної церкви України Епіфанія відбудеться 3 лютого 2019 року.

Як відомо, 3 лютого предстоятелю ПЦУ виповниться 40 років.

Епіфаній запросив на церемонію Главу Української греко-католицької церкви блаженнішого Святослава і наголосив, що Православна церква України та Українська греко-католицька церква мають і надалі розвивати співпрацю.

загрузка...