Предстоятель ПЦУ Епіфаній назвав дату своєї інтронізації

581
Предстоятель ПЦУ Епіфаній назвав дату своєї інтронізації - today.ua

Церемонія інтронізації предстоятеля Православної церкви України Епіфанія відбудеться 3 лютого. Про це він заявив на презентації книги глави УГКЦ блаженнішого Святослава Шевчука.

“Сьогодні я хотів би офіційно оголосити, що інтронізація відбудеться 3 лютого”, – сказав Епіфаній.

Як відомо, 3 лютого предстоятелю ПЦУ виповниться 40 років.

Він запросив на церемонію Главу Української греко-католицької церкви блаженнішого Святослава і наголосив, що Православна церква України та Українська греко-католицька церква мають і надалі розвивати співпрацю.

“Ми розпочинаємо перші кроки нашої співпраці, хоча до цього часу у нас також була співпраця, в майбутньому ми також будемо продовжувати наш діалог, бо ми, християни, повинні разом творити добро. Ми хочемо розпочати добру плідну роботу між православною та українською греко-католицькою церквою, яка раніше існувала, але ми хочемо її поглибити, щоб разом спільно в подальшому співпрацювати”, – сказав Епіфаній.

Інтронізація – це урочисте богослужіння, підсумком якого є зведення на престол новообраного очільника православної церкви.

Нагадаємо, 15 грудня на Об’єднавчому соборі в Софії Київській предстоятелем помісної Української церкви обрали митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія.

Як повідомлялося, 6 січня предстоятель ПЦУ отримав від патріарха Варфоломія Томос про автокефалію Православної церкви України. Церемонія вручення відбувалася у Стамбулі.

загрузка...