Чим загрожує швидке схуднення

На сьогоднішній день існує безліч дієт та найрізноманітніших способів схуднення. Втім, якщо ви хочете якомога швидше позбутись зайвих кілограмів, варто знати, чим загрожує швидке схуднення.

Чим загрожує швидке схуднення - today.ua

"Чарівні" способи схуднення

Окрім дієт та фізичних вправ існують і інші способи схуднення - пігулки, спеціальний чай, пластир і т.д. Частіше за все така продукція є банальним маркетинговим ходом і ніяк не допомагає у схудненні. Втім, наприклад, чай для схуднення, дійсно допоможе вам побачити менші цифри на вагах, але, на жаль, "підуть" не зайві кілограми у вигляді жирових тканин, а вода. Зловживаючи таким чаєм, є ризик завдати шкоди ШКТ та порушити мікрофлору шлунку та кишечника, "вимивши" звідти корисні елементи.

Жорсткі дієти

Якщо ж говорити про жорсткі та низькокалорійні дієти, що обіцяють якнайшвидше схуднення, можливо, вам справді вдасться за декілька тижнів позбутись зайвих кілограмів, але варто пам'ятати, що в цьому випадку також "піде" більше води, аніж жиру. Якщо ж дотримуватись жорстких дієт протягом тривалого часу і досягти реального схуднення, повернувшись до звичного раціону харчування, найчастіше людина знову набирає зайві кілограми. Більш того, через те, що організм вже звикає до малої кількості їжі, можуть не тільки "повернутись" скинуті кілограми, а ще й додатись нові.

Саме тому дієтологи і медики радять худнути поступово, без стресу для організму. Переходьте на правильне харчування, обмежте себе в солодощах, не забувайте регулярно виконувати фізичні вправи. При такому підході вам не тільки вдасться схуднути, а ви ще й покращите свій стан здоров'я.

Нагадаємо, раніше астролог розповіла, коли ефективніше боротись із зайвою вагою.