Через ПриватБанк проходить майже половина грошей українських заробітчан

860
Через ПриватБанк проходить майже половина грошей українських заробітчан - today.ua

ПриватБанк забезпечив 45% переказів від загального обсягу коштів, які пересилаються заробітчанами в Україну. Про це повідомляє прес-служба фінансової установи.

Загалом у 2018 році за допомогою лише офіційних каналів трудові мігранти перевели в Україну 5,67 млрд доларів США.

За даними ПриватБанк, найбільше коштів, 16% від загального обсягу надходжень трудових мігрантів, прийшло в Україну з США. На другому місці за обсягом валютних надходжень стала Великобританія (8%). На третьому місці Ізраїль (6%).

Крім того, кошти від заробітчан приходили з Німеччини (5%), РФ (5%), Італії (5%), Польщі (4%), ОАЕ (2,7%), Туреччини (2,5%) і Кіпру (2%).

Нагадаємо, ПриватБанк і фінансовий оператор STB, Union уклали угоду, яка дозволить отримувати в Україні переклади з Ізраїлю на ексклюзивних умовах через систему PrivatMoney. Грошовий переказ можна отримати в режимі 24/7 в мобільному банку Privat24, веб-версії «Приват24» і через понад 20 тисяч банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку.

Також ми писали про те, що ПриватБанк підписав угоду про партнерство з міжнародною системою грошових переказів Hazri, яка призначена для здійснення міжнародних термінових грошових переказів між фізичними особами без відкриття рахунку. Тепер у ПриватБанку можна відправити або отримати грошовий переказ з Азербайджану.

загрузка...