Білоруси хочуть бути разом з Росією, але “жити у своїй квартирі” – Лукашенко

160
Білоруси хочуть бути разом з Росією, але "жити у своїй квартирі" - Лукашенко - today.ua

Якщо сьогодні в Білорусі винести на референдум питання про об’єднання РБ та Росії, то 98% проголосують проти. Про це під час «Великої розмови з Президентом», який відбувся в п’ятницю, 1 березня, заявив глава білоруської держави Олександр Лукашенко, повідомляє сайт президента Республіки Білорусь.

За словами Лукашенка, білоруси хочуть бути разом з Росією, але “жити у своїй квартирі”.

Тому, як пожартував Лукашенко, обговорюючи з президентом РФ Володимиром Путіним “включення Росії до складу Білорусі”, глави держав домовилися, що не будуть “пережимати” ситуацію і робити кроки, які можуть завдати шкоди.

Всі питання білорусько-російських відносин, які хвилюють майбутніх громадян “Союзної держави”, домовилися вирішувати на Найвищий державній раді, де рішення приймають два президента.

Також Лукашенко зазначив, що не відчув у Путіна ніяких намірів насильно включити РБ до складу Росії.

“Я його знаю, цю людини, вже два десятки років, я б відчув. Тому я щиро і чесно кажу — немає ніяких намірів у величезної країни поглинути Білорусь”, – зазначив Лукашенко.

За його словами, майбутній Союз будується на принципах рівноправності. І Білорусь не претендує на багатство Росії — “своє б не втратити”, – резюмував Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з особовим складом Військової академії республіки заявив, що ні за яких обставин не піде на об’єднання ні з Росією, ні з Польщею.

Також ми писали, що Лукашенко став найпопулярнішим закордонним політиком серед українців.

Крім того, Лукашенко вважає, що президентські вибори в Україні виграє чинний глава держави Петро Порошенко.

загрузка...