Лукашенко відмовився віддавати Білорусь Росії

474
Лукашенко відмовився віддавати Білорусь Росії - today.ua
Фото: zakon.kz

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з особовим складом Військової академії республіки заявив, що ні за яких обставин не піде на об’єднання ні з Росією, ні з Польщею.

“Ми з вами побудували першу в нашій історії суверенну, незалежну державу. Ви що, поховали б його власними руками, включивши до складу якоїсь країни, чи те Польщі, чи то Росії? Я на це ніколи не піду”, – заявив Лукашенко.

При цьому Олександр Лукашенко назвав більш розвинені, ніж Білорусь, держави “монстрами”, з якими потрібно вчитися конкурувати.

“Треба бігти, щоб від цих “монстрів” не відстати, бо вони нас однією рукою прихоплять, і будемо ми знову парабками (батраками. – Авт.)… Не хочеться, особливо для дітей, особливо, коли вже ми і ви відчули, що таке суверенітет і незалежна держава”, – додав президент Білорусі.

Лукашенко звернувся до особового складу Військової академії: “У мене є чіткі межі, за які я не можу переступити. І найголовніше – оберігати, перш за все вашим розумом, талантами, руками, суверенітет і незалежність нашої країни. Тому ви навіть не слухайте і не читайте, коли йдеться про втрату суверенітету і незалежності нашої країни “.

Як раніше повідомляли Today.ua, в Білорусі, як і раніше не виключають проведення дострокових виборів, але терміни зрушилися. Голова ЦВК Білорусі Лідія Єрмошина вважає, що вибори відбудуться восени 2019 року.

загрузка...