Ані Лорак спантеличила заявою про настання “нового життя“

Українська співачка Ані Лорак, яка довгий час живе і виступає в Росії, заінтригувала своїх фанатів несподіваною заявою. На своїй сторінці в Instagram вона повідомила, що незабаром у неї почнеться нове життя. Таким чином, артистка анонсувала вихід кліпу на пісню "Я тебя ждала", який запланований на 16 квітня. Судячи з усього, цією піснею Ані Лорак починає нове життя після розлучення з чоловіком.

Ані Лорак спантеличила заявою про настання “нового життя“ - today.ua
Подивитися цю публікацію в Instagram

2 тижні до... нового життя ? 16.04.19 #ятебяждала @90210.group

Публікація від Ані Лорак (@anilorak)

Артистка розмістила тизер нового кліпу, в якому вона демонструє оголені плечі, з яких пікантно спадає біла накидка. За словами зірки, ця композиція "неймовірна і щира", а також "зіткана з її почуттів".

"Це неймовірно", "Пісня буде просто бомба!", "Ця пісня асоціюється немов з Україною", "Як же ми чекаємо", "Ох, заінтригували", " Як же сильно ми чекаємо на прем'єру! Хочеться відчути всі ваші переживання", - написали фоловери.

Нещодавно Ані Лорак поділилася з підписниками відео, в якому вона запалює разом зі своєю донькою Сонею. Зірка зізнається, що через щільний гастрольний графік їй рідко вдається бачитися з 7-річною Софією, через що донька на неї сильно ображається. Зірка розповіла, що їй доводиться виправдовуватися і вибачатися перед дочкою: «Я кажу, розумієш, у всіх просто мами, а у тебе мати-артистка. У тебе особлива мама».

Подивитися цю публікацію в Instagram

?? Життя в ритмі танцю!

Публікація від Ані Лорак (@anilorak)

Today.ua повідомляв, что 4 квітня відбудеться прем'єра кліпу Тіни Кароль на пісню «Безодня», яку вона виконає разом з лідером гурту «Бумбокс» Андрієм Хливнюком.