Тіна Кароль заспіває дуетом з гуртом “Бумбокс“

Українська співачка Тіна Кароль поділилася зі своїми підписниками в Instagram приємною новиною. У четвер, 4 квітня, о 20:00 відбудеться прем'єра кліпу співачки на пісню "Безодня", яку вона виконає разом із лідером гурту "Бумбокс" Андрієм Хливнюком.

Тіна Кароль заспіває дуетом з гуртом “Бумбокс“ - today.ua

Тіна Кароль заспіває дуетом з гуртом “Бумбокс“

Шанувальники зірки давно чекали, що їх кумир заспіває з кимось дуетом. Деякі припускали, що це буде Потап або Дан Балан, але вони раді і такому творчому тандему.

"Впевнена, що пісня буде супер!", "Обкладинка Вогонь!", "А з Потапом чекати дуету?", "Це бумбець якийсь буде", "Навіть не думала, що буде дует. Несподівано!", "Нарешті ми почуємо цю бомбу", - написали коментатори.

Напередодні Тіна Кароль опублікувала в Instagram незвичайний портрет, який їй подарувала художниця Олександра Єрастова. На картині зірка зображена напівоголеною і з головою зайця. Фанатів зірки здивував такий образ, бо їм Тіна Кароль швидше схожа на лисичку, ніж на пухнастого зайчика.

Тіна Кароль заспіває дуетом з гуртом “Бумбокс“

Today.ua повідомляв, що в 11 ефірі шоу «Голос країни-9» зіркові тренери Тіна Кароль та Дан Балан станцювали відвертий танець під пісню одного з конкурсантів шоу Артема Лиски. Під час танцю Дан тісно притискався до Тіні і всіляко намагався загравати з нею, причому робив це дуже відверто.