Звільнено українського моряка, якому загрожувала смертна кара в Ірані

Автор: Оксана Житнюк

Сьогодні, 8 січня, було звільнено українського моряка Андрія Новічкова, якого в Ірані звинувачували у вбивстві матроса та якому загрожувала смертна кара. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Звільнено українського моряка, якому загрожувала смертна кара в Ірані - today.ua

Він зазначив, що зараз Новічков перебуває на території Посольства України в Ірані.

"Вітаю одеситів з поверненням нашого земляка! Було приємно втішити цією звісткою бабусю Андрія Олену Миколаївну, яка чекала на звільнення онука ... Це, мабуть, найщасливіше Різдво в житті хлопця та його родини", - написав Порошенко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше депутати Одеської обласної ради прийняли звернення до президента і парламенту з проханням захистити моряка Андрія Новічкова, якого звинувачували у вбивстві матроса. Українцю загрожувала смертна кара, хоча правозахисники були переконані в його невинності. Сам українець, якому висували звинувачення у вбивстві молодшого рядового матроса, мусульманина, розповів, що іранець наклав на себе руки. Однак за місцевими законами, якщо загинув мусульманин, за його смерть повинен хтось відповісти.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав документи про помилування іранця Алі Джадуеля, на якого обміняли українського моряка Андрія Новічкова.