Звільнена голова Держлікслужби, яка забороняла щеплення

Кабінет міністрів України звільнив з посади голови Державної служби з лікарських засобів і контролю з наркотиків Наталю Гудзь. Про це повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Тwitter.

Звільнена голова Держлікслужби, яка забороняла щеплення - today.ua

"Уряд звільнив керівника Держлікслужби Наталію Гудзь, яка протизаконно забороняла вакцини проти туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, дифтерії та правця. Безпідставні заборони не тільки грали на руку популістам та шахраям, а й підривали національну безпеку країни! Дякую", - написала вона та позначила в дописі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Як відомо, Кабмін призначив головою Держліків Гудзь 30 листопада 2016 року. До призначення на цю посаду Гудзь була головою Державної служби з лікарських засобів у Києві. У вересні 2018 року Кабмін усунув від виконання обов'язків Гудзь та її першого заступника Владислава Цілину. Згодом, відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 вересня, тимчасово виконуючим обов’язки голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками призначили Романа Ісаєнка.

Нагадаємо, раніше Супрун повідомила, що з початку 2018 року в Україні через відсутність щеплень померли 15 людей.