Знайшли те, що давно шукали: Тіна Кароль та Дан Балан зробили зворушливе зізнання

Тіна Кароль та Дан Балан знову підігріли чутки про свій роман, обмінявшись один з одним зворушливими подарунками. Крім того, стало відомо, що 19 січня стартує 10-й сезон проекту "Голос країни", у якому Кароль і Балан будуть зірковими тренерами. Ця новина потішила всіх їх прихильників, які ще з попереднього сезону талант-шоу пильно спостерігають за розвитком відносин артистів.

Знайшли те, що давно шукали: Тіна Кароль та Дан Балан зробили зворушливе зізнання - today.ua

Дан Балан протягом усього 9-го сезону проекту завойовував серце Тіни Кароль. Під час одного з ефірів він подарував їй маленьку м'яку іграшку кенгуру і назвав Тіну Кароль своїм "Кенгурушем". Ця тваринка з тих пір стала символом їх відносин.

Знайшли те, що давно шукали: Тіна Кароль та Дан Балан зробили зворушливе зізнання

Під час зйомок "Ночі суперхітів" зірки за святковим столом обмінялися один з одним подарунками. Дан Балан знову подарував Тіні Кароль маленького іграшкового кенгуру, що було дуже зворушливо і романтично.

"У наших відносинах є особливий символ, це "Кенгуруш". Він виник на "Голосі країни". Цим подарунком я хочу нам побажати, щоб ми у новому році нарешті знайшли з тобою те, що так давно шукали", - сказав Балан.

Знайшли те, що давно шукали: Тіна Кароль та Дан Балан зробили зворушливе зізнання

Тіна Кароль у свою чергу теж не залишила співака без подарунка. Вона презентувала Балану маленьку коробочку, в якій було прикраса у вигляді ключика. Балан пожартував, що коли Кароль показала коробочку, він подумав, що там кільце.

"Можливо, це ключ від серця Тіни, тоді я на нього довго чекав. Це багато значить для мене", - прокоментував подарунок артист.

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль та Дан Балан в інтерв'ю Каті Осадчій зізналися, що між ними справді роман.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua