“Злиняв у самий розпал кризи“: Луценко полетів до Лондона “підтягнути англійську“

Колишній генпрокурор Юрій Луценко поїхав з України у Велику Британію, щоб "підтягнути англійську". Про це повідомив колишній журналіст і нардеп Сергій Лещенко на своєму Telegram-каналі.

“Злиняв у самий розпал кризи“: Луценко полетів до Лондона “підтягнути англійську“ - today.ua

"Колишній генеральний прокурор Луценко злиняв з України... в Британію. У самий розпал кризи у зв'язку з імпічментом Дональда Трампа, який спровокував постачання дезінформації від Луценка на адресу Руді Джуліані", — написав він.

Він зазначив, що отримав інформацію про від'їзд колишнього очільника ГПУ за кордон від журналіста NBC Річарда Енгеля. Той, у свою чергу, дізнався про це безпосередньо від самого Юрія Луценка, з яким він днями спілкувався в Києві.

"Повідомив, що вилітає до Лондона... підтягнути свою англійську. Іноземні журналісти шоковані такою поведінкою людини, яка заварила всю цю кашу. Підтягти англійську можна зараз непогано і у нас, тим більше в Київ злетілося багато американських журналістів, безпосередньо на вулиці можна зустріти справжніх зірок їх теленовин, і всі вони шукають зустрічі з Луценком у зв'язку з його недавніми заявами про Байдена", – написав Лещенко.

Як відомо, колишній Луценко заступився за Джо Байдена, заперечивши, що той порушував законодавство під час своєї роботи в Україні. При цьому саме на слова Юрія Луценка раніше спирався особистий адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані щодо звинувачень у справі Байдена.

Нагадаємо, раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко висловила свою підтримку президенту Зеленському в його розмові з Дональдом Трампом. За її словами, телефонна розмова Трампа і Зеленського спровокувала у світі справжнє “інформаційне цунамі”, і якщо б Зеленський був “супердосвідченим”, він би все одно не зміг протистояти цьому.