Злата Огневич після нападу переховується у Берліні

Українська співачка Злата Огневич, на яку 1 березня напали прямо біля під’їзду її будинку,  на деякий час вирушила до Берліну, де вона почуває себе у безпеці. На своїй сторінці в Instagram зірка ділиться з підписниками фотографіями з подорожі, на яких видно, як співачка проводить свій час.

Злата Огневич після нападу переховується у Берліні   - today.ua

Злата Огневич після нападу переховується у Берліні

"Ще одне особливе місто в колекцію спогадів. Берлін сам розповідає тобі історію, інколи зі сльозами на очах... Вони все пам’ятають...", - підписала співачка світлину.

На фото Злата Огневич позує без макіяжу і в street-style образі. Артистка захоплена історичним містом. За її словами, тут безліч сучасних локацій - джазові паби, алея мистецтв під відкритим небом, стріт-арт, які її вразили.

Злата Огневич після нападу переховується у Берліні

"Господи! Допоможи мені вижити серед цієї смертної любові", - підписала фото Злата Огневич.

Підписники співачки почали коментувати знаменитий малюнок Дмитра Врубеля на Берлінській стіні, на якому зображений поцілунок  Леоніда Брежнева та Еріха Хонеккера. Не всі розуміють, у чому історична цінність цього граффіті, та чому всі туристи біля нього фотографуються.

"Чого всі тут фотографуються, що тут такого, що два мужики цілуються, на мою думку, на таке не треба звертати уваги", "Злата, як ти до цього ставишся?", "Я особисто проти такої любові", "А якщо прикинути Путіна і Трампа?", "Відразу відчувається присутність Європи...", - прокоментували фоловери.

Нагадаємо, після нападу біля свого будинку співачка Злата Огневич записала звернення до зловмисника і попросила залишити її в спокої. Зірка побоюється, що молодик не відстане від неї, адже він знає, де вона живе, і навіть після затримання поліцією він продовжував їй погрожувати.

https://youtu.be/9C3f7lXa-3k

Раніше повідомлялося, що телеведуча Леся Нікітюк опублікувала фотографії з відпочинку на Мальдівах.