Жириновський розповів, які території планує окупувати Росія

2644
Жириновський розповів, які території планує окупувати Росія - today.ua

Скандальний російський політик Володимир Жириновський озвучив список держав, які планує окупувати Росія.

За його словами, до складу Російської Федерації незабаром можуть увійти вісім країн і дві окуповані території. Він розповів, що для цього Ліберально-демократична партія Росії (ЛДПР) ініціювала поправки до Конституції країни. Після прийняття цих змін Росія фактично узаконить окупацію інших держав.

«Якщо ми проголосуємо за цю правку, то допоможемо тим країнам, які хочуть приєднатися до РФ. Буде достатньо прийняти рішення  їх парламентом. Насамперед, це актуально для колишніх республік. Може, Естонія, Латвія і Литва після зміни влади теж прийдуть до цього рішення. Чи Абхазія побажає увійти до складу Росії, чи Придністров’я. Може, ще десь будуть проросійські сили. Може, Фінляндія, Монголія, Болгарія», — уточнив політик.

Жириновський додав, що Росії вигідно, щоб вся Україна була у складі РФ, і він дуже сподівається, що Путін це зробить.

Раніше скандальний політик заявляв про те, що “Україна припинить своє існування в нинішньому вигляді, її території поділять між собою Росія і Захід”.

Як повідомлялося, в Україні Володимира Жириновського підозрюють у фінансуванні терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”. За це йому загрожує покарання від 10 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

загрузка...