Жанна Бадоєва відмовилася від українського громадянства

Популярна телеведуча Жанна Бадоєва, яка працювала у кількох розважальних програмах на телебаченні, зокрема у проекті "МастерШеф" та "Орел і решка", зізналася, що заради свого чоловіка "проміняла" українське громадянство на італійське. Про це вона розповіла на youtube-каналі програми "А поговорить?".

Жанна Бадоєва відмовилася від українського громадянства - today.ua

За словами Жанни Бадоєвої, вона отримала італійський паспорт після свого третього  одруження з бізнесменом Василем Мельчиніним, який родом із Львівщини, але проживає та працює в італійській Венеції.

"Я виїхала з Києва... Вже шостий рік. Я там нічого не веду, вони мене, напевно, забули. Я працюю в розважальному слоті, тому, в принципі, я розважаю людей усього світу", – розповіла Жанна Бадоєва.

Жанна Бадоєва, яка об'їздила пів-світу та мешкає у Італії з 2015 року, розповіла, що в перші місяці проживання в цій країні їй складно було звикнути сортувати сміття та харчуватися згідно з "правилами життя" європейців.

https://www.youtube.com/watch?v=nxF_k-2SI2U

Нагадаємо, на російському телебаченні стартувало нове тревел-шоу з Жанною Бадоєвою, яке розповідає про пересічне життя мешканців закордону.

Також ми писали, що 18 березня Жанна Бадоєва відсвяткувала день народження й одним із перших її привітав колишній чоловік, відомий український кліпмейкер Алан Бадоєв.