Зеленський заявив, що готовий першим випробувати на собі українську вакцину від коронавіруса

Українську вакцину від коронавіруса, яка вже пройшла в нашій країні випробування на тваринах, готовий випробувати на собі президент Володимир Зеленський, коли препарат пройде клінічні випробування. Про це глава держави заявив в інтерв'ю українським телеканалам у четвер, 22 жовтня.

Зеленський заявив, що готовий першим випробувати на собі українську вакцину від коронавіруса - today.ua

Вітчизняна вакцина від COVID-19 розробляється протягом півроку. Якщо з'явиться можливість закупити ліки у інших країн раніше, ніж закінчаться випробування української вакцини, то Україна це зробить, а згодом додасть на ринок свій препарат, заявив президент.

"Тому що з COVID, всі це визнають, ми будемо боротися з вами не рік. Вакцина буде працювати багато років", - підкреслив Зеленський.

За його словами, останні 50 років в країні не виробляли вакцини, тому створення препарату від COVID-19, на його думку, може стати головною перемогою України.

Доктор медичних наук Михайло Фаворов, який брав участь в створенні вакцини від COVID-19, анонсував, що українська вакцина буде готова до виробництва приблизно через три місяці.

Зеленський заявив, що готовий першим випробувати на собі українську вакцину від коронавіруса

Фаза клінічних випробувань вакцини буде проходити в кілька етапів, для цієї мети дослідники залучать добровольців. Володимир Зеленський погодився випробувати на собі українську вакцину в разі проходження нею всіх досліджень.

"Ті результати, які мені показували, я задоволений. Якщо скажуть (вакцинуватися, - Ред) - так", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, США заборонили Україні закуповувати вакцину від СOVID-19 російського виробництва .

ДЖЕРЕЛОnewsone.ua