Зеленський пояснив, чому на нього працюють люди Коломойського

1360
Зеленський пояснив, чому на нього працюють люди Коломойського - today.ua

Кандидат у президенти Володимир Зеленський зізнався, що в його команді працюють охоронець і юрист, які є співробітниками служби безпеки бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це Зеленський розповів в одному з інтерв’ю.

“У нас контракт, контракт з точки зору компанії, яка займається захистом, яка займається безпекою. От і все. Андрій Богдан (юрист Коломойського) – одна з трьох компаній, ну він там один з компаньйонів, я не знаю, власне кажучи, всю кореневу систему, хто з них там компаньйон, хто господар цієї компанії”, – повідомив Зеленський.

Раніше журналісти Bihus.info з’ясували, що юрист Коломойського Андрій Богдан бере участь у роботі передвиборчого штабу Зеленського та від імені штабу кандидата нібито зустрічався з керівництвом НАБУ.

Як з’ясувалося, Андрій Богдан регулярно (практично щотижня) літав, імовірно, на зустрічі з Коломойським – в Женеву і Тель-Авів. Журналісти відзначили, що в грудні 2018 року в Тель-Авів разом з Богданом літав і Зеленський з командою 95-го кварталу. Вони пробули в Ізраїлі чотири дні, а після їх повернення в Україну стартувала кампанія Зеленського як кандидата в президенти.

Під час візиту до клініки Eurolab для здачі аналізів Зеленського супроводжував, з великою часткою ймовірності, той же охоронець, який раніше був помічений у компанії Коломойського. Тоді в прес-службі кандидата відповіли, що у них немає інформації про те, яка фірма його охороняє.

Раніше Ігор Коломойський розповів, що юрист Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід Володимира Зеленського, є його особистим адвокатом. Він також додав, що Богдан працює і на інших людей, що “дратує” олігарха.

Нагадуємо, журналісти проекту “Наші гроші” припустили, що штабом кандидата в президенти України Володимира Зеленського фактично керує Ігор Коломойський.

загрузка...