Зеленський поскаржився, що Порошенко досі вважає себе президентом

Володимир Зеленський в інтерв'ю BBC заявив, що його попередник Петро Порошенко досі вважає себе президентом України, і його обурює те, що екс-гарант все ніяк не заспокоїться і заважає йому керувати країною. За словами Зеленського, Порошенко ніяк не може змиритися з поразкою на виборах і веде себе відповідно. Зокрема, по своїм телеканалам він поширює неправдиву інформацію, наприклад, про те, що на керівні посади Зеленський призначає людей з колишньої команди Януковича.

Зеленський поскаржився, що Порошенко досі вважає себе президентом - today.ua

"Йому досі здається, що він президент і він фінансує ті чи інші ЗМІ, якими володіє, а є багато ЗМІ, якими він не володіє", - підкреслив Зеленський в розмові з британським журналістом Стівеном Сакуру.

Зеленський також прокоментував 15 кримінальних справах, які в даний час відкриті проти Петра Порошенка. Він підкреслив, що спеціально Порошенко ніхто не переслідує, просто "всі олігархи зобов'язані жити за чинним законодавством".

"Всі рівні перед законом. І кримінальні справи, які є проти чиновників колишніх, бізнесменів, які крали гроші або ймовірно їх крали, вони повинні постати перед судом", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, в інтерв'ю ВВС Володимир Зеленський також заявив, що готовий скласти повноваження глави держави, якщо не зможе завершити війну з Росією на Донбасі.