Зеленського просять звільнити Кучму: опубліковано петицію

1702
Зеленського просять звільнити Кучму: опубліковано петицію - today.ua

На сайті новообраного президента України Володимира Зеленського з’явилася петиція про звільнення другого українського очільника Леоніда Кучми з Тристоронньої контактної групи, яка на переговорах у Мінську займається питанням мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Документ було опубліковано в суботу, 8 червня.

Як наголошує автор петиції Максим Воронін, Леонід Кучма є одним із замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Зокрема, такі свідчення давав виконавець злочину генерал Олексій Пукач.

Водночас ініціатор збору підписів зазначив, що призначення Леоніда Кучми до складу Тристоронньої контактної групи призвело до його недоторканності.

Станом на сьогодні, 10 червня, петиція про звільнення Леоніда Кучми зібрала понад 1350 підписів. Для розгляду документу необхідно 25 тисяч підписів.

Нагадаємо, 3 червня новообраний президент Володимир Зеленський повернув до переговорів у Мінську другого президента України Леоніда Кучму.

Як відомо, у вересні 2018 року Леонід Кучма заявив, що йде з посади представника України на переговорах Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську. Він аргументував це тим, що давно для себе вирішив, що піде з ТКГ, коли досягне свого критичного віку (минулого літа Кучмі виповнилось 80 років, – ред.), та дасть можливість працювати на переговорах іншим.

загрузка...