Зеленський встав на захист російської мови в Україні

488
Зеленський встав на захист російської мови в Україні - today.ua

Кандидат на пост президента України Володимир Зеленський став на захист російської мови, закликавши українців не тиснути на мови нацменшин.

Таку позицію кандидат в президенти України висловив в інтерв’ю журналістам провідних західних ЗМІ, сюжет якого був опублікований на каналі шоумена Володимира Зеленського в YouTube.

“Українська мова – державна мова. Країна і влада повинні підтримувати і розвивати російську мову і мови меншин. Не треба утискувати їхні мови. Не треба утискувати російську мову”, – сказав Зеленський.

Зеленський також зазначив, що українська мова чудова, коли нею говорять грамотно.

“Всі переходять на українську мову з великим задоволенням… Всі розмовлятимуть українською мовою. У нас наступне покоління буде говорити українською”, – упевнений Зеленський.

Нагадаємо, шоумен, продюсер, актор, комік і кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що вважає прийнятними компроміси в питаннях повернення окупованих територій Криму та Донбасу.

Слід зазначити, що раніше Зеленський вже заявляв, що з Росією щодо Донбасу “доведеться домовлятися”. При цьому він додав, що для прийняття рішень щодо окупованих територій Донбасу не виключає проведення референдуму.

загрузка...