Зеленський встав на захист російської мови в Україні

Зеленський встав на захист російської мови в Україні - today.ua
Loading...

Кандидат на пост президента України Володимир Зеленський став на захист російської мови, закликавши українців не тиснути на мови нацменшин.

Таку позицію кандидат в президенти України висловив в інтерв’ю журналістам провідних західних ЗМІ, сюжет якого був опублікований на каналі шоумена Володимира Зеленського в YouTube.

“Українська мова – державна мова. Країна і влада повинні підтримувати і розвивати російську мову і мови меншин. Не треба утискувати їхні мови. Не треба утискувати російську мову”, – сказав Зеленський.

Зеленський також зазначив, що українська мова чудова, коли нею говорять грамотно.

“Всі переходять на українську мову з великим задоволенням… Всі розмовлятимуть українською мовою. У нас наступне покоління буде говорити українською”, – упевнений Зеленський.

Нагадаємо, шоумен, продюсер, актор, комік і кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що вважає прийнятними компроміси в питаннях повернення окупованих територій Криму та Донбасу.

Слід зазначити, що раніше Зеленський вже заявляв, що з Росією щодо Донбасу “доведеться домовлятися”. При цьому він додав, що для прийняття рішень щодо окупованих територій Донбасу не виключає проведення референдуму.

“Ледве дихає та ходить”: Алла Пугачова отримала нову порцію критики, краще б назавжди забула про сцену
Алла Пугачова, яка нещодавно виступила в Мінську на концерті, присвяченому 70-річному ювілею, стала об’єктом критики. І хто б міг подумати, що Сергій Сосєдов, який раніше...
До Росії – ні ногою: зірка серіалу “Свати” Анна Кошмал розкрила причину такого рішення
Анна Кошмал, що зіграла героїню Женю у серіалі "Свати",  відмовляється від поїздок в Росію. За словами української актриси, зараз не вдалий час для цього. Дівчина,...
Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти
Більшість людей давно звикли до думки і змирились з тим, що схуднення і солодощі – речі несумісні. Втім, за словами дієтологів, якщо споживати “правильні” солодощі...
Перехитрила отруйну змію: Тіна Кароль розповіла, як зуміла вижити під час зйомок в США
Тіна Кароль дивом залишилася жива. Те, що з нею сталося в США може вжахнути кого завгодно. На зйомках в каньйоні Антилопа на зірку напали скорпіони...