Зеленський відреагував на рішення трибуналу ООН про звільнення українських моряків

2694
Зеленський відреагував на рішення трибуналу ООН про звільнення українських моряків - today.ua

Президент України Володимир Зеленський відреагував на рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права за позовом України про захоплення Росією українських кораблів з моряками у Керченській протоці. За словами глави української держави, виконання Росією наказу трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною. Крім того, Володимир Зеленський очікує, що повернувши Україні її громадян і кораблі, РФ може «зробити крок до розблокування переговорів і вирішення створених нею проблем цивілізованим шляхом».

«Подивимося, який шлях оберуть у Кремлі. Але ми дуже чекаємо наших хлопців удома!»— написав Володимир Олександрович на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Today.ua писав, що трибунал ООН зобов’язав Росію звільнити судна «Бердянськ», «Яни-Капу» і «Нікополь», а також 24 українських моряків, повернувши їх під юрисдикцію України. Причому виконати наказ трибуналу Росія повинна негайно. Тим не менше в Росії вирішили поки ігнорувати рішення. У МЗС РФ заявили, що трибунал не вправі розбирати те, що трапилося в Чорному морі 25 листопада 2018 року.

Раніше у Зеленського прокоментували подальшу торгівлю з Росією.

Нагадаємо, упізнано двоє зрадників України, причетних до захоплення українських моряків на Азові.

загрузка...