Ярош розповів про своє ставлення до Зеленського і Вакарчука

12696
Ярош розповів про своє ставлення до Зеленського і Вакарчука - today.ua

Колишній керівник “Правого сектору”, народний депутат Верховної Ради та очільник “Української добровольчої армії” Дмитро Ярош негативно ставиться до висування Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука у кандидати в президенти України. Про це він розповів в інтерв’ю українському виданню.

На думку Яроша, факт появи подібних кандидатів у президентських рейтингах свідчить про недорозвиненість політичної системи в Україні.

“Хоча це і світовий тренд якийсь певний, наскільки я розумію. Тобто багато таких ось людей вискакують зараз в політиці у розвинених країнах, де сформувались політичні системи”, – зазначив Ярош.

Втім, на думку політика, “бавитись долею держави” під час війни не бажано.

Він наголосив, що поважає Зеленського як людину, що створила “гумористичну імперію”, яка змогла протистояти російській “гумористичній імперії”. Ярош наголосив, що це важливо, адже гумор створює світогляд людини.

Що стосується Святослава Вакарчука, Ярош зазначив, що їхні світогляди різняться. Він вважає музиканта патріотом, як і себе, але наголошує, що Вакарчук дотримується ліберальних поглядів, які він не може поділяти.

“Він має право йти куди захоче і як захоче, але я б не радив”, – зазначив Ярош.

На його думку, Вакарчуку було б ліпше “давати поради “зі сторони”, адже він має авторитетну думку, до якої могли б прислухатись.

Нагадаємо, раніше Вакарчук розповів про можливість об’єднання із Зеленським.

загрузка...