ЗАЗ отримав нового керівника

ЗАЗ отримав нового керівника - today.ua
Loading...

Новим головою правління Запорізького автомобілебудівного заводу (ЗАЗ) став Антон Лазарєв. Рішення про призначення нового керівника ухвалила Наглядова рада ЗАЗу наприкінці минулого тижня. Цю посаду він буде займати п’ять років. Про це повідомляє Аutonews.ua.

Раніше, з 2005 року, правління заводу АвтоЗАЗ очолював Микола Євдокименко. Після призначення нового керівника він все одно залишився у складі правління цього підприємства.

Що ж стосується Антона Лазарєва, то він раніше обіймав посаду заступника голови правління корпорації “УкрАВТО”, до якої структурно входить ЗАЗ.

З 2017 року ЗАЗ не випускає легкові автомобілі. На заводі виготовляють автобуси, а з початку 2019 року – південнокорейські трактори LS (великовузлове складання).

За підсумками 2018 року, ЗАЗ отримав чистий прибуток у розмірі 1 млрд 068 млн грн, тоді як у 2017 році збитки підприємства становили 287,75 млн грн. За інформацією прес-служби “УКрАВТО”, отриманий прибуток став результатом списання “Промінвестбанком” боргу в розмірі близько 1,4 млрд грн.

Нещодавно в мережі з’явилися фото ескізів бюджетного для українців автомобіля ЗАЗ Lanos, який планують запустити у виробництво орієнтовно через 1,5-2 роки. У 2009 році у виробника вже була спроба відправити на конвеєр схожий автомобіль ZAZ Lanos M, але ця ідея так і не була реалізована.

Today.ua повідомляв, що Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) оголосив про запуск виробництва модифікації автобуса малого класу ЗАЗ А08. Новинку представлять на виставці “City Trans Ukraine — 2019” в Києві.

Не має аналогів: Київстар запустив унікальний тариф
Київстар запровадив нові тарифні плани. У рамках унікального тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3-го покоління....
Гонтарева назвала ПриватБанк фінансовою пірамідою
ПриватБанк порівняли з відомо фінансовою пірамідою МММ, яка існувала в 90-х роках минулого століття. Такий висновок зробила екс-голова НБУ України Валерія Гонтарєва. Колишня глава Національного...
Суттєво похолодає: прогноз погоди на 22 жовтня
Український гідрометцентр повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, в Україні утримається тепла безвітряна погода, яка дозволяє накопичуватися в повітрі шкідливим викидам, а суттєве похолодання очікується...
“Свати” прояснили ситуацію з Мітяєм
Російські актори впевнені в тому, що зйомки “Сватів” будуть продовжені найближчим часом. Є надія, що майбутнє популярного серіалу буде таким ж щасливим, як і протягом...