Заворушення в Черкасах: зникли представники “Нацкорпуса”

244
Заворушення в Черкасах: зникли представники "Нацкорпуса" - today.ua

Після подій в Черкасах 9 березня, коли активісти “Національного корпусу” побилися з поліцією і травмували понад двадцять правоохоронців, з’явилася інформація про зникнення п’ятьох активістів “Нацкорпуса”.

“10 березня зникли сім активістів “Національного корпусу”. Їм розбили авто, із застосуванням сили викрали. Поліція повідомляє лише про двох затриманих – Дмитра Кухарчука та Антона Братка”, – заявили у “Нацкорпусі”. Раніше другим затриманим називали не Антона Братка, а Євгенія Свиридова.

“Де інші 5 осіб, ми не знаємо, тому говоримо про викрадення. В той же час їх авто знаходиться на території райвідділу поліції (ул.Пастеровская, 104)”, – відзначають в “Національному корпусі”.

У зв’язку з цим увечері 10 березня представники “Національного корпусу” планують провести акцію під відділенням поліції, де будуть “вимагати пояснень, куди зникли активісти”. Також в “Нацкорпусі” нагадали, що затриманий Дмитро Кухарчук – голова Черкаської облорганізації “НК” і член вищої ради партії.

Раніше повідомлялося, що Дмитра Кухарчука після силового протистояння поліції внесли до бази “Чистилище” сайту “Миротворець” як провокатора і організатора проплачених мітингів.

Нагадаємо, у Черкасах застрелили бізнесмена. За даними правоохоронців, вбитий підприємець неодноразово фігурував у кримінальних справах, пов’язаних з рейдерським захопленням.

загрузка...