У Черкасах застрелили бізнесмена

2561
У Черкасах застрелили бізнесмена - today.ua

Четвертого березня в Черкасах застрелили бізнесмена. За даними правоохоронців, вбитий підприємець неодноразово фігурував у кримінальних справах, пов’язаних з рейдерським захопленням.

У прес-службі Головного управління Національної поліції в Черкаській області повідомили, що вбивство бізнесмена сталося в мікрорайоні “Митниця” по вулиці Героїв Дніпра. 39-річний Володимир Сотников був застрелений з вогнепальної зброї у власній квартирі.

За даними правоохоронців, підприємець Володимир Сотников займався аграрним бізнесом і неодноразово фігурував у рейдерському захопленні нерухомого майна ТОВ “Черкаси-Дніпро-Агро”. Також в якості обвинуваченого Сотников проходив за статтею “Шахрайство в особливо великих розмірах” по відношенню до ТОВ “ВП Імпульс плюс”. Також повідомляється, що восени 2018 року підприємство Сотникова мало намір зібрати врожай кукурудзи, яку сіяло ТОВ “ВП Імпульс плюс”. Тоді на стороні підприємства вбитого виступили представники місцевого відділення “Національного корпусу”.

Раніше під Кременчуком в машині застрелили бізнесмена. Всього пару днів знадобилося правоохоронцям Кременчука, щоб розкрити зухвале вбивство 55-річного місцевого підприємця. За даними правоохоронців, вбивцею виявився боржник бізнесмена.

Тим часом на окупованих територіях Донбасу місцеві жителі застрелили проросійського бойовика.