Заступник Супрун вступила до партії Вакарчука

У п'ятницю, 7 червня, заступник міністра охорони здоров'я з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина подала заяву на звільнення. Стало відомо, що вона буде балотуватися до парламенту від партії Святослава Вакарчука "Голос". Про це повідомляється на сторінці політсили в Facebook.

Заступник Супрун вступила до партії Вакарчука  - today.ua

У прес-службі партії наголосили, що саме Ольга Стефанишина, перебуваючи на посаді заступника міністра охорони здоров'я, допомагала очистити від корупції систему державних закупівель ліків, що заощадило для бюджету 40% державних коштів.

Як відомо, Стефанишину призначили на посаду заступника міністра у 2018 році. Заступник міністра координувала такі напрямки роботи, як виконання євроінтеграційних зобов'язань України у сфері охорони здоров'я, державні закупівлі ліків і медвиробів, вакцинацію і громадське здоров'я.

У суботу, 8 червня, партія "Голос" проведе з'їзд на Старокиївській горі в столиці, на якому презентує всю свою команду. О 18.30 відбудеться робоча частина з'їзду, о 19.30 – спілкування з пресою, а о 20.00 – презентація команди.

За даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного з 29 травня по 3 червня, за партію "Голос" готові проголосувати 5,6% респондентів, які визначилися з кандидатом при необхідних для проходження в парламент 5%.

Як повідомляв Today.ua лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук має у власності дві квартири в Києві, позашляховик Range Rover і 12 млн грн на банківських рахунках.

ДЖЕРЕЛОnews.liga.net