Вакарчук розповів про свій бізнес і доходи

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук розповів, що має у власності дві квартири в Києві, позашляховик Range Rover і 12 млн грн на рахунках в банках. За його словами, він ніяк не пов'язаний в бізнесі з олігархами та не має офшорних компаній. Про це він заявив в інтерв’ю Liga.net.

Вакарчук розповів про свій бізнес і доходи   - today.ua

"Я досить скромна людина в побуті. Я мешкаю у багатоквартирному будинку. У мене дві квартири в Києві, але в одній я давно не живу. У мене немає ніякої нерухомості за кордоном і ніколи не було. Я ні на кого нічого не записував. У мене є одна машина Range rover, їй приблизно п'ять років. Є банківські рахунки (на них близько 12 млн. грн). Але у мене немає ніяких офшорних компаній", - розповів Вакарчук.

Також Вакарчуку належить компанія "Суперсиметрія", яка надає послуги бронювання квитків. За словами артиста, цей бізнес допомагає "Океану Ельзи" більш ефективно заробляти гроші, маючи свого концертного оператора. Сервісний бізнес також заробляє на інших заходах.

Відповідаючи на питання про річний заробіток, Вакарчук розповів: "Щороку суми різні - за три роки я отримав 20 млн. грн. дивідендів. За 2018 рік - 5 млн. грн".

Нагадаємо, Святослав Вакарчук розповів про законодавчі ініціативи, які його партія буде відстоювати у Верховній Раді.

Today.ua повідомляв, що Святослав Вакарчук запропонував волонтерам своєї політсили увійти до списків партії "Голос" для участі у виборах до Верховної Ради. Кандидатів обиратимуть після перегляду анкет і індивідуальних співбесід з ними.

ДЖЕРЕЛОliga.net