Зарплата вчителів у 2020 році може зменшиться: Гончарук ошелешив новою заявою

Зарплата вчителів у 2020 році може зменшиться: Гончарук ошелешив новою заявою - today.ua
Loading...

Олексій Гончарук ошелешив українських вчителів несподіваною заявою. Глава Кабінету міністрів України запропонував кардинально змінити систему нарахування зарплат вчителям.

За ідеєю Гончарука, кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів. Прем’єр-міністр навіть запропонував принцип “гроші ходять за учнем”.

“Ситуацію, коли через неефективний розподіл державних субвенцій місцевими властями вчителі і лікарі не отримують заробітну плату, вважаю неприйнятним. Тому в 2020 році почне працювати принцип “гроші ходять за учнем”. Це означає, що кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів”, — пояснив Олексій Гончарук.

Ініціативу прем’єр-міністра вже прокоментував журналіст Владислав Бовсуновський. Блогер зазначив неефективність цієї ініціативи, оскільки від учителя не залежить те, скільки учнів навчається в класі.

“Абсолютно некомпетентна людина. По-перше, від вчителя не залежить скільки людей в класі. Це залежить від того, скільки дітей поруч зі школою. По-друге, при навантаженні більше 30 чоловік на вчителя навчальний процес неефективний”, — написав блогер у соцетях.

Раніше міністр освіти і науки України Ганна Новосад запропонувала збільшити зарплати вчителям за рахунок закриття малокомплектних шкіл.

Гороскоп на 8 грудня від Павла Глоби: Левам будуть заважати перепади настрою, а Скорпіонам – постійні конфлікти
Сьогодні багатьох знаків Зодіаку чекають різкі зміни в особистому житті. Не бійтеся заводити нові знайомства. Корисна будь-яка фізична робота. Також можна розслабитися і приділити увагу...
“Були проблеми з грошима”: син зірки серіалу “Свати” розповів про сімейну драму
Федір Добранравов, який зіграв у серіалі “Свати” одну з головних ролей, практично весь вільний час проводить на роботі. Його син Віктор Добронравов, відомий російський актор,...
Як схуднути взимку на трьох продуктах: дієтолог поділилася новим методом
Схуднути взимку не так просто, проте можливо. Тим більше, що серед великої кількості дієт можна обрати ту, яка буде здаватися вам найбільш корисною. Дієтолог Наті...
Lifecell запустив фіксований тариф за смішну суму
Lifecell, один з найбільших мобільних операторів в Україні, запустив черговий вигідний тарифний план для своїх абонентів, який здивує не тільки приємною ціною, але і спектром...