Залучення в Україну понад 20 млрд доларів: Ляшко закликав Зеленського звернути увагу на його законопроекти

Нова влада обіцяє темпи зростання економіки України на 40% за п'ять років - на 8% щорічно, але в Україні є потенціал для реального збільшення ВВП вдвічі і навіть втричі. Таку думку висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

Залучення в Україну понад 20 млрд доларів: Ляшко закликав Зеленського звернути увагу на його законопроекти - today.ua

На його думку, продаж земель сільськогосподарського призначення, державних об'єктів стратегічного значення, експорт сировини і нові позики не забезпечать суттєвого збільшення ВВП.

"Максимум, що дадуть такі ініціативи, це зростання ВВП на рівні, запрограмованому МВФ - 2-3%, що, на мою думку, абсолютно неприпустимо для країни, яка може бути світовим лідером в авіакосмічній сфері, оборонно-промисловому виробництві, машинобудуванні, енергетиці, зокрема ядерній тощо", - зазначив Ляшко.

Політик наголосив, що для забезпечення зростання вітчизняного ВВП в рази його командою протягом п'яти років був розроблений і частково реалізований пакет реформ, заснований на українських реаліях і з урахуванням кращих світових практик.

"Тому звертаю увагу Зеленського і його команди на необхідність прийняття проукраїнських законів, тобто спрямованих на задоволення інтересів і потреб в першу чергу вітчизняних виробників", - зазначив Ляшко.


Нагадаємо, раніше Ляшко розкритикував Зеленського за намір продавати українську землю, назвавши це "наймасштабнішою аферою в історії".