“Наймасштабніша афера в історії“: Ляшко розкритикував Зеленського за намір продавати українську землю

Продаж української землі іноземцям є "наймасштабнішою аферою" з боку президента України Володимира Зеленського. Таку думку висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

“Наймасштабніша афера в історії“: Ляшко розкритикував Зеленського за намір продавати українську землю - today.ua

"Продаж 40 млн гектарів українських чорноземів іноземцям, який обіцяє Зеленський вже з 2020 року - це наймасштабніша афера в історії нашого народу і обезземелення українського селянства. Грабіжницька приватизація 90-х - це квіточки. Ніхто і ніколи так не грабував українців, як це планує нова влада", - запевнив Олег Ляшко.

Він також закликав своїх однодумців єднатись і протидіяти владі.

"Усі ми разом, хто розуміє наслідки для України, маємо дати бій цим планам влади. Українці, об‘єднуємося", - додав Ляшко.

Нагадаємо, підбиваючи підсумки українсько-турецького бізнес-форуму, президент України Володимир Зеленський заявив про плани провести в Україні земельну реформу, що дозволить відкрити ринок землі вже в 2020 році.

“У цьому році ми обов’язково проведемо земельну реформу. І вже в наступному це дозволить створити ринок землі на 40 млн га, яка є однією із кращих у світі за своєю якістю”, – сказав Зеленський.

Він додав, що в Україні вже є турецькі компанії, які володіють землею, і висловив сподівання, що таких стане більше, особливо на південних територіях України.