Загибель підводників на "Лошаріку": розкрилися нові подробиці

62
Загибель підводників на «Лошаріку»: розкрилися нові подробиці - today.ua
Loading...

Пожежа на атомній глибоководній станції АС-31 "Лошарік" у Баренцевому морі, в результаті якого загинули 14 моряків, могла статися через коротке замикання, диверсії або зовнішнього впливу.

На сьогоднішній день слідча комісії розглядає дві версії причин пожежі — це загорання в електричному щитку, яке призвело до пожежі і вибуху, а також диверсія. Результатів розслідування поки немає, і обидві версії попередні.

Також є інформація, що пожежу могло спровокувати "зіткнення з зовнішнім об’єктом", яке спричинило потрапляння води в акумуляторну батарею, її перегрів і вибух.

Точна кількість людей на "Лошаріку" в момент аварії не розкривається, проте відомо, що човен міг вмістити ще п’ятьох членів екіпажу.

"Даних про них немає і не буде з урахуванням секретності операції", — повідомляють ЗМІ.

Дивно, що підводники не скористалися портативними дихальними апаратами (ПДА) і ізолюючими протигазами, які дозволяють перебувати в задимленому просторі до 60 хвилин. Ймовірно, члени екіпажу не встигли скористатися засобами захисту через вибух.

Відомо, що 6 липня у Санкт-Петербурзі поховали 14 моряків, загиблих під час пожежі на глибоководному апараті. На закритій церемонії були присутні родичі, друзі, товариші по службі загиблих моряків, а також високопоставлені чини Міноборони РФ.

Раніше був оприлюднений список загиблих офіцерів на підводному човні "Лошарік".

ПриватБанк ошукує клієнтів через банкомати
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта на роботу банкомату фінустанови, який через несправність відмовився видавати йому повну суму грошей. За його словами, при спробі зняти з...
Перший сніг і заморозки: синоптики попередили про зміну погоди
Вже у найближчі дні, слідом за теплими вихідними, у деяких регіонах України розпочнуться нічні заморозки, а перший сніг очікується вже в середині листопада. Такий прогноз...
Українцям нагадують про перехід на зимовий час: коли переводити стрілки годинника
Вже наступної неділі, 27 жовтня, в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Стрілки годинника буде переведено на годину назад – відтак, ми будемо довше спати....
У Пенсійному фонді розповіли, в кого з українців можуть виникнути найбільші труднощі з виплатами
Зараз найбільше проблем з пенсією виникає зовсім не у пенсіонерів, а у людей передпенсійного віку – у тих, хто за віком уже не встигають заробити...