Заборонені в більшості країн: ТОП-5 найбільш небезпечних порід собак

Деякі породи собак через свою агресивність і потенційну небезпеку для людини, заборонені в ряді країн. Їх не можна ні розводити, ні продавати. По причині трагедій за участю деяких порід, вони закріплені в законодавстві як "особливо небезпечні" і заводять їх тільки найвідважніші господарі, які готові все життя присвятити вихованню тварини.

Заборонені в більшості країн: ТОП-5 найбільш небезпечних порід собак - today.ua

Представляємо до вашої уваги ТОП-5 порід собак, які були виведені для полювання або собачих боїв і заводити їх в будинку або квартирі, ризиковано для життя.

Тоса-іну

Заборонені в більшості країн: ТОП-5 найбільш небезпечних порід собак

Ця порода собак була виведена в Японії спеціально для собачих боїв. Тоса-іну від природи ненавидять інші породи, тому на прогулянку цим собакам обов'язково потрібно одягати намордники і тримати їх міцно на повідку. У пориві гніву представники цієї породи можуть розірвати сусідського пса. Тоса-іну потребує жорсткого дресируванню з раннього дитинства. Тільки маючи досвід спілкування з подібними собаками, можна дозволити собі завести їх у себе в будинку. Але сто разів подумайте, перш ніж піддавати себе небезпеці.

Американський бандог

Заборонені в більшості країн: ТОП-5 найбільш небезпечних порід собак

В крові у цієї породи собак гени американського пітбультер'єра і неаполітанського мастифа. Бандог володіє неймовірною силою і відданий протягом життя тільки одному господареві. Ця собака може стати відмінним охоронцем, але вона дуже потребує правильного господаря, який буде займатися її вихованням. В ідеалі ця собака має десь жити в приватному будинку, де навколо багато простору. Низькі температури представники цієї породи переносять погано, тому якщо вони живуть у вольєрі на вулиці, то взимку він повинен бути добре утеплений.

Кане-корсо

Заборонені в більшості країн: ТОП-5 найбільш небезпечних порід собак

Ця собака абсолютно безстрашна, але її характер дуже навіть врівноважений. Кане-корсо дуже сильна собака, має мускулисте тіло і в змозі дати відсіч будь-якій людині або іншій собаці. Собаки цієї породи досить терплячі і незворушні. Вони можуть довго зберігати спокій, але якщо кане-корсо довести, то вона терпіти не буде і зі всією силою помститься противнику.

Бультер'єр

Заборонені в більшості країн: ТОП-5 найбільш небезпечних порід собак

Ця порода собак дуже швидка й агресивна. Її представники навіть вміють лазити по деревах. Для дітей і домашніх тварин бультер'єри становлять особливу небезпеку. Їх сила духу захоплює. Такі собаки вимагають жорсткої і розумної дисципліни. Без належного дресирування ці енергійні і самовпевнені собаки будуть вести себе огидно і ви з ними точно не впораєтеся. Тому перш ніж заводити бультер'єра, подумайте добре, чи впораєтеся ви з такою твариною.

Родезійський ріджбек

Заборонені в більшості країн: ТОП-5 найбільш небезпечних порід собак

Ця порода була виведена в Південній Африці, і раніше ці собаки брали участь в полюванні на левів. Родезійський ріджбек вимагає постійної уваги і жорсткого виховання, інакше ні про яку дисципліну мова йти не може. Ці собаки завжди готові стати на захист свого господаря і при найменшій небезпеці кинутися в бій. Тільки людина з сильним характером здатна впоратися з ріджбеком. До незнайомців, які собаку не турбують, вони ставляться абсолютно нейтрально.

Раніше повідомлялося, що в Україні для розведення заборонено 40 порід собак, які вважаються особливо небезпечними.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru