За минулий рік у Києві зафіксовано рекордну кількість мігрантів

553
За минулий рік у Києві зафіксовано рекордну кількість мігрантів - today.ua

Протягом 2018 року у Києві було виявлено рекордну кількість нелегальних мігрантів. Про це повідомив депутат Київської облради Олександр Пабат, посилаючись на відповідні статистичні дані.

Він наголосив, що за 11 місяців 2018 втечу в або через українську столицю намагалися скоїти 1101 осіба.

“Для порівняння, в 2017 році Державна міграційна служба зафіксувала 957 нелегалів, в 2016 – 575, 2015 – 313, в 2014 році – всього 182 громадян інших держав, які прибули до Києва без дотримання процедури в’їзду”, – зазначив депутат.

Крім того, вдвічі частіше за фактом нелегального перебування в Києві затримувалися громадяни РФ, як ніколи раніше прагнули в або через Україну громадяни Бангладешу, а також стабільно високий показник міграції зафіксовано серед громадян Азербайджану. Рідше через або в українську столицю мігрували протизаконним шляхом громадяни Узбекистану, Грузії, В’єтнаму.

“Не вдаючись в питання гендерні, проте, не можна не відзначити, що помітно виросла (в 3 рази) частка серед нелегалів жіночої статі”, – додав він.

Як відомо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив за постійне обмеження в’їзду в Україну чоловікам з Росії віком від 16 до 60 років.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України пропонував Верховній Раді підвищити штрафи за порушення міграційного законодавства. Нинішні тарифи український уряд вважає низькими.

загрузка...