За кордоном у розкішному готелі: Богдан знову поїхав на відпочинок

Глава Офісу президента Андрій Богдан вчергове поїхав на відпочинок за кордон. Про це повідомляють українські ЗМІ.

За кордоном у розкішному готелі: Богдан знову поїхав на відпочинок - today.ua

Зокрема, журналістам стало відомо, що Андрій Богдан зі своєю дівчиною Анастасією Слічної побували в Італії на озері Гарда в Ломбардії. Там вони зупинилися в розкішному готелі "Фазано", де номер "люкс" всього за три ночі коштує майже 2 тисячі євро.

Слід зазначити, що пристрасть до дорогих курортів і до частих поїздок на нетривалий відпочинок - це своєрідна "візитна картка" глави ОП, який користується будь-якою можливістю, щоб провести день-другий за межами України.

Нагадаємо, на початку жовтня глава Офісу президента Андрій Богдан був помічений разом з друзями в Туреччині. Очільника ОП помітили в Анкарі, звідки компанія друзів попрямувала до Каппадокії. Там Андрій Богдан і Андрій Вавриш літали на повітряних кулях разом зі своїми жінками. Що цікаво, в ці дні в Україні проходили перші акції "Ні капітуляції!", та Богдан, будучи за кордоном, розповсюджував повідомлення про те, що мітинги нібито є проплаченими.

Також раніше повідомлялось, що День незалежності України Андрій Богдан провів у Сен-Тропе на весіллі "смотрящего" за Міністерством юстицій України Андрія Довбенка.