З березня зміниться порядок видачі субсидій: що важливо знати українцям

Автор: Міхєєнко Наталія

Міністр соціальної політики Андрій Рева зробив заяву, що з березня 2019 року протягом трьох місяців близько 4 млн домогосподарств в Україні отримають виплату субсидій у готівковій формі. Про це передає прес-служба Мінсоцполітики.

З березня зміниться порядок видачі субсидій: що важливо знати українцям - today.ua

"Вже в березні ці домогосподарства отримають гроші в розмірі призначеної їм субсидії за лютий, в середньому це становить близько 1,5 тисячі гривень. Аналогічні виплати вони отримають в квітні (за березень) і травні (за квітень) 2019 року", - роз'яснив Рева.

У Мінсоцполітики зазначили, що процедура буде застосована до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період з жовтня-грудня 2018 року.

"Виплата субсидій у готівковій формі буде здійснюватися органами Пенсійного фонду тим особам, які отримують пенсії (близько 70% всіх одержувачів), і таким же шляхом, як виплачуються пенсії: або перерахування коштів на пенсійні рахунки в банках, або виплата через поштові відділення, в тому числі з доставкою додому", - повідомляє прес-служба Міністерства соцполітики.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Пенсіонерам нададуть можливість отримати грошову компенсацію одночасно з пенсією.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Таким чином громадяни зможуть самостійно контролювати своє споживання житлово-комунальних послуг та своєчасну сплату в повному обсязі підприємствам-постачальникам послуг рахунків за них (а не розмір обов'язкового платежу, як було раніше)", - резюмував Рева.

Нагадаємо, якщо українці, що працюють за кордоном, хочуть отримувати субсидію, їм потрібно декларувати свої доходи. У ДФС розповіли, яку декларацію і куди повинні подати заробітчани для того, щоб отримати субсидію.